8.BÖLGE TEMSİLCİĞİ

TÜRKİYE KARATE FEDERASYONU 8.BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

Antrenör ve Hakemlerimiz


8.BÖLGE

ANTRENÖRLERİMİZ

ve

HAKEMLERİMİZ




 

Bilgiler T.K.F sitesinden alınmıştır .Eksik veya yanlış girilmiş bilgileri ulaştırın  güncelleyip düzeltelim.






ELAZIĞ

  ADI SOYADI KARİYERİ KUŞAK HAKEMLİK
1 ZEKİ TUNÇ      
2 TAŞKIN KADİR METİN 2.KADEME  5. DAN BÖLGE İL HAKEMİ
3 MUSTAFA KARADAĞ 2.KADEME 3.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
4 BERHAT ERBASAN 2.KADEME 3.DAN  
5 SÜLEYMAN YILDIRIM 2.KADEME 2.DAN ADAY HAKEM
6 RAFİYE BOZDOĞAN 1.KADEME 2.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
7 VEYSEL SARIGÜL   2.DAN ADAY HAKEM
8 SAİM ÇELEBİ     ADAY HAKEM


ŞANLIURFA


1 ALİ AVCI 3.KADEME 5.DAN ULUSLAR ARASI HAKEM
2 İSMAİL KAZANCIOĞLU 3.KADEME 5.DAN MİLLİ (ULUSAL) HAKEM
3 FATİH KAZANCIOĞLU 2.KADEM 4.DAN  
4 MEHMET KAZANCIOĞLU 1.KADEME 4.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
5 ABDULHAMİT KAYGIN 2.KADEME 4.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
6 MUSTAFA KAZANCIOĞLU 1.KADEME 4.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
7 AHMET KILIÇ 1.KADEME 3.DAN  
8 AHMET KÜÇÜK 1.KADEME 3.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
9 HAYRİYE YILDIRIM 1.KADEME 3.DAN ADAY HAKEM
10 MUSTAFA DOLAP 1.KADEME 3.DAN  
11 ŞAHİN BİLİR 2.KADEME 2.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
12 SÜMEYRA ÇİFTÇİ 1.KADEME 1.DAN ADAY HAKEM
13 MÜJGAN PAÇACI 1.KADEME 2.DAN ADAY HAKEM
14 MURAT ASLAN 1.KADEME 1.DAN ADAY HAKEM
15 HALİL BESÜF 1.KADEME 1.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
16 AYDIN AYDEMİR 1.KADEME 2.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
17 ALİ DOĞAN 1.KADEME 1.DAN  
18 AHMET ÖZBAY 1.KADEME 1.DAN ADAY HAKEM
19 MAHMUT PARMAKSIZ     BÖLGE İL HAKEMİ
20 ABDULLAH ŞAHİN     ADAY HAKEM
21 A.GÖKHAN ÇİFÇİ     ADAY HAKEM
22 ASLIHAN ASLAN     ADAY HAKEM
23 İSMAİL KARACABEY     ADAY HAKEM
24 KUTLUAY GÜÇ     ADAY HAKEM
25 MAHMUT KARATAŞ     ADAY HAKEM
26 MURAT AKALTUN     ADAY HAKEM
27 MUSTAFA AK     ADAY HAKEM
28 MUSTAFA TOPRAKLI     ADAY HAKEM
29 ORHAN TANAL     ADAY HAKEM
30 SAİT KANIŞMAK     ADAY HAKEM
31 SAŞT KANIŞMAK     ADAY HAKEM
32 ŞULE KARACABEY     ADAY HAKEM
33 ÜMİT AKSAN     ADAY HAKEM
34 YUSUF ÇELİK     ADAY HAKEM
35 ZEYNEL ABİDİN ŞEBEL     ADAY HAKEM


MALATYA


1 AHMET SEDAT TURGUT 3.KADEME 5.DAN MİLLİ (ULUSAL) HAKEM
2 UĞUR KAÇAR 3.KADEME 4.DAN ULUSLAR ARASI HAKEM
3 YASİN MEMİŞ 2.KADEME 3.DAN ADAY HAKEM
4 YÜCEL ÇELİK 1.KADEME 2.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
5 TALİP KARAÇOR 1.KADEME 4.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
6 ŞEVKİ IŞIK 1.KADEME 1.DAN  
7 SEZA TOKMAK 1.KADEME 2.DAN ADAY HAKEM
8 MUSTAFA ÇELİK 1.KADEME 2.DAN ADAY HAKEM
9 MUAMMER KILIÇ 1.KADEME 3.DAN ADAY HAKEM
10 H. NİLAY ÖZDEMİR 1.KADEME 3.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
11 HAKAN TECİM 1.KADEME 3.DAN ADAY HAKEM
12 ABDULHALİM EKEN 1.KADEME 1.DAN  
13 A.KADİR ERZEN     BÖLGE İL HAKEMİ
14 HÜSEYİN ÇABUK     BÖLGE İL HAKEMİ
15 İLHAN HERDİLİ     BÖLGE İL HAKEMİ
16 OSMAN ÖZDEMİR     BÖLGE İL HAKEMİ
17 SELAHATTİN GÜRGÖZE     BÖLGE İL HAKEMİ
18 SERVET YILMAZ     BÖLGE İL HAKEMİ
19 TURAN GÜNER     BÖLGE İL HAKEMİ
20 VEYSEL HERDİLİ     BÖLGE İL HAKEMİ
21 M.ALİ DİNÇER     MİLLİ (ULUSAL) HAKEM
22 AHMET KIZILKAYA     MİLLİ (ULUSAL) HAKEM
23 YUSUF AKSOY     ADAY HAKEM
24 UĞUR GÜNEŞ     ADAY HAKEM
25 ŞÜKRAN DEMİR     ADAY HAKEM
26 SEBAHATTİN FIRAT     ADAY HAKEM
27 RESUL ULUCA     ADAY HAKEM
28 PİRAYE UÇKUN     ADAY HAKEM
29 ÖMER MAKTAY     ADAY HAKEM
30 ORHAN YILDIZ     ADAY HAKEM
31 MUSTAFA BAYKAL     ADAY HAKEM
32 İDRİS ŞAHİN     ADAY HAKEM
33 HÜSEYİN KAYA     ADAY HAKEM
34 HALİF KARADOĞAN     ADAY HAKEM
35 HAKAN KOÇ     ADAY HAKEM
36 FATİH TÜRK     ADAY HAKEM
37 ERMAN AKBUDAK     ADAY HAKEM
38 ERDAL LALE     ADAY HAKEM
39 CENGİZ YEŞİLGİL     ADAY HAKEM
40 CENGİZ ULUTAŞ     ADAY HAKEM
41 BİLAL GÜNER     ADAY HAKEM
42 ALPER YARAR     ADAY HAKEM


TUNCELİ


1 CELAL CÜVELEK 3.KADEME 4.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
2 İLKNUR ÇAVDAR 1.KADEME 3.DAN  
3 ZEKİYE GÜLER 1.KADEME 2.DAN  
4 SİBEL YÜKSEL  1.KADEME 2.DAN  
5 RESUL ÖZER     ADAY HAKEM


BİNGÖL


1 CEZAYİR SANIR 2.KADEME 2.DAN ULUSLAR ARASI HAKEM
2 SEDAT KAYA 3.KADEME 4.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
3 ÖMER KAYHAN 2.KADEME 2.DAN  
4 HASAN HANT 1.KADEME 3.DAN  
5 TAHSİN DÜZ     BÖLGE İL HAKEMİ
6 MUSTAFA KILINÇ     ADAY HAKEM
7 NEBİ BUTASIM     ADAY HAKEM



ADIYAMAN

1 AHMET ÖZDOĞRU 2.KADEME 3.DAN MİLLİ (ULUSAL) HAKEM    
2 FATMA EMRE 2.KADEME 3.DAN BÖLGE İL HAKEMİ  
3 ABDULLAH ÜREY 1.KADEME 2.DAN ADAY HAKEM  
4 ABUZER DOLAŞKAN 1.KADEME 2.DAN ADAY HAKEM  
5 ELİF TEPE 1.KADEME 1.DAN ADAY HAKEM  
6 FATMA TEPE 1.KADEME 3.DAN ADAY HAKEM  
7 M.BURAK SELÇUK 1.KADEME 2.DAN ADAY HAKEM  
8 M.HANİFİ ÇALIŞ 1.KADEME 3.DAN ADAY HAKEM  
9 MUHAMMED TANRIVERDİ 1.KADEME 2.DAN MİLLİ (ULUSAL) HAKEM    
10 ORHAN PAMUKÇİ 1.KADEME 1.DAN ADAY HAKEM    
11 OSMAN BALTA 1.KADEME 2.DAN ADAY HAKEM    
12 ÖMER PATIR 1.KADEME 2.DAN ADAY HAKEM    
13 SERAP KAPLAN 1.KADEME 2.DAN BÖLGE İL HAKEMİ    
14 ZEHRA TURHAN 1.KADEME 1.DAN      
15 MUSA TEPE     ULUSLAARASI HAKEM    
16 ŞERİF SAYDAM     MİLLİ (ULUSAL) HAKEM    
17 YILMAZ KARAKUŞ     BÖLGE İL HAKEMİ    
18 SONGÜL KÜTÜKER     BÖLGE İL HAKEMİ    
19 NURTEN KÜTÜKER     BÖLGE İL HAKEMİ    
20 MEHMET YILMAZ     BÖLGE İL HAKEMİ    
21 KAZIM ÇAKMAKÇI     BÖLGE İL HAKEMİ    
22 FATMA EMRE     BÖLGE İL HAKEMİ    
23 BİLAL KORKMAZ     BÖLGE İL HAKEMİ    
24 BETÜL KÜTÜKER     BÖLGE İL HAKEMİ    
25 ABUZER AKAN     BÖLGE İL HAKEMİ    
26 ŞAHİN MERİÇ     ADAY HAKEM    
27 SERDAR MEŞEN     ADAY HAKEM    
28 RAMAZAN ERTÜRK     ADAY HAKEM    
29 ÖMER ASLAN     ADAY HAKEM    
30 MÜSLÜM TURGUT     ADAY HAKEM    
31 MURAT ALTAY     ADAY HAKEM    
32 MEHMET YILDIZ     ADAY HAKEM    
33 MEHMET YAŞARGÜN     ADAY HAKEM    
34 MEHMET TAŞTAN     ADAY HAKEM    
35 MEHMET ÖZGÜL     ADAY HAKEM    
36 MAHMUT AVCI     ADAY HAKEM    
37 HASAN ASLAN     ADAY HAKEM    
38 GAFFARİ FİDAN     ADAY HAKEM    
39 FATİH YILMAZ KORKMAZ     ADAY HAKEM    
40 EMİNE KILIÇ     ADAY HAKEM    
41 EMİN GÖZEL     ADAY HAKEM    
42 CİHANGİR ACER     ADAY HAKEM    
43 BEKİR KORKMAZ     ADAY HAKEM    
             



BATMAN
1 SEDAT YILMAZ 2.KADEME 3.DAN BÖLGE İL HAKEMİ

 2-   NURHAN OCAK YILMAZ                      1.DAN             BÖLGE HAKEMİ
        
                                                     
3-    HÜSEYİN YILMAZ                                    2.DAN           ADAY HAKEM
                         




DİYARBAKIR

1 MEHMET YAZAR 3.KADEME 4.DAN MİLLİ (ULUSAL) HAKEM
2 MEHMET TUNÇ 3.KADEME 4.DAN  
3 SAİT TARAKÇIOĞLU 2.KADEME 3.DAN  
4 SADIK ELHAMAN 1.KADEME 2.DAN BÖLGE İL HAKEMİ
5 HİDAYET ECER 2.KADEME 2.DAN  
6 HASAN KAYA 1.KADEME 3.DAN  
7 BURHAN OZAN KANAY 1.KADEME 3.DAN  


SİİRT
1        
         
         
         
MARDİN

1 NECATİ ATEŞ     ADAY HAKEM
2        
         
BİTLİS

1 ABDULLAH GÖKŞEN 1.KADEME 1.DAN  
2        
         
ŞIRNAK
1        
         
HAKKARİ
1        

Bugün 2 ziyaretçi (3 klik) kişi burdaydı!
© Copyright 2011
karate8bolge.tr.gg -- Berhat ERBASAN
RESSAMURAY => Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=